Tavla Georg Lindström, olja på pannå, Saltö skärgårdsmotiv, ca 100x80cm, signerad, träram. Skickas ej
Auktnr | SE16.20220201.A76038 |
Utropspris | 1 500 kr |
Stänger | 2022-02-01 11:12:00 |
Provision | 225 kr |
Frakt | Skickas ej |
1/2 11:12 | ABV1866 | 1 500 kr |