X-länkscolllier i 18K guld. Den är 45,5 cm lång, 5,2 - 8 mm bred och väger 15,5g. Springring. Oläsliga, svenska stämplar, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20220127.A9542 |
Utropspris | 6 200 kr |
Stänger | 2022-01-27 19:07:00 |
Provision | 930 kr |
Frakt | 129 kr |
27/1 19:07 | ABV1866 | 6 200 kr |