Damur Magnific 18K, Ø16,9mm, manuell, integrerat Bismarck armband i förgyllt stål, totalt längd 16,5cm, förgyllning slitage, bruttovikt 5,5g
Auktnr | SE18.20220126.A42684 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 1 100 kr |
Stänger | 2022-01-26 14:13:30 |
Provision | 165 kr |
Frakt | 129 kr |
26/1 14:13 | ABV1866 | 1 100 kr |