Herrur IWC Schaffhausen Ingenieur, Ø42mm, automatisk, Cal 80110, serie nr 2625828, refnr IW322701, boett nr 3079403, stål, stållänk, viklås, inre bredd 18cm, datum, safirglas, tunna repor/bruksskick, certifikat, inköpt 2006, servicekvitto 2009, böcker, putsduk, extra länkbit dock utan stift, 2st stiftpennor, box, tejpad ytterkartong
Auktnr | SE18.20220126.A42838 |
Utropspris | 30 000 kr |
Aktuellt bud | 30 000 kr |
Stänger | 2022-01-26 15:29:30 |
Provision | 4 500 kr |
Frakt | 129 kr |
21/1 17:12:19 | fredda | 30000 kr |