Etsning Anders Zorn "Byst" signerad med blyerts samt signerad och daterad i plåten, gulnad, ej examinerad ur ram. 1916, plåtstrl 24,7 x 17,9 cm, mått med ram 42x31cm. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE11.20220208.A23072 |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 5 000 kr |
Aktuellt bud | 7 400 kr |
Stänger | 2022-02-08 14:23:00 |
Provision | 1 110 kr |
Frakt | 299 kr |