Hänge, ca 23mm inkl ögla, bredd 13mm, smärre bucklor. 18K Vikt: 1,5 g

Hänge, ca 23mm inkl ögla, bredd 13mm, smärre bucklor. 18K Vikt: 1,5 g

Hänge, ca 23mm inkl ögla, bredd 13mm, smärre bucklor. 18K  Vikt: 1,5 g

Aktuellt bud i realtid:

650 kr

2022-05-24 11:06:30

Ange ditt maxbud i rullistan nedan:

Objektinformation:

Auktnr SE16.20220524.A78041
Varukategori Guld / Hängen & berlocker
Kontor Skanstull
Auktionstyp Pantauktion
Utropspris 650 kr
Aktuellt bud -
Stänger 2022-05-24 11:06:30
Provision 98 kr
Frakt 129 kr

Skicka en förfrågan till Pantbanken

Tipsa en kompis

Budlista:

Datum Budgivare Bud
24/5 11:06 ABV1866 650 kr

Populära auktionsvaror på detta kontor

Herrur, Breitling Chronomat Evolution, stål/guld, automatisk, 44mm, refnr: C13356, snr: 2194574, kronograf, datum (återställer ej korrekt), pilotlänk i stål/guld med repor, repor på boett och ring, certifikat 2007 Stjärnurmakarna, chronometercert, manual, tag, box med kraftigt invändigt slitage, ytterkartong

Herrur, Breitling Chronomat...

2024-04-23 13:23:30

Till auktion

Gitarrförstärkare, Mesa Engineering, TransAtlantic TA-30, 4x Mesa EL84, mått 57x29x45cm, FX Loop, aluminium/stål/silver, grå, svart, bruksskick. Skickas ej.

Gitarrförstärkare, Mesa E...

2024-04-23 13:22:30

Till auktion

Ring med diamant ca 0,80ct, färgtonad/tydliga inneslutningar, stl 17¼, Swedor, år 1983, vitguld 18K  Vikt: 3,1 g

Ring med diamant ca 0,80ct,...

2024-04-23 13:10:00

Till auktion

Elgitarr, design by Fender Stratocaster, Squier, Standard series, sernr IC 061044427, år 2006, vinröd, made in Indonesia, gitarrband Ernie Ball, märken, lätta repor, mjukt fodral Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr, design by Fender ...

2024-05-07 12:56:00

Till auktion

Elbas, Epiphone, Jack Casady Bass, Burgundy, JCB-1 Low-Impedans Humbucker-pickup, handcrafted  in China, sernr: 22031515142, en volymknapp något ostadig, skyddsplast kvar, figurformat originalcase Skickas med Bussgods eller PostNord

Elbas, Epiphone, Jack Casad...

2024-04-23 13:16:30

Till auktion

Herrur, Omega Seamaster GMT 50 Years, stål, automatisk, 41mm, refnr: 2534.50, snr: 80017171, safirglas, 24h visning, datum (återställer ej korrekt), små nagg i glas, repig och blekt ring, repig länk i stål med viklås, inga tillbehör

Herrur, Omega Seamaster GMT...

2024-05-07 12:22:30

Till auktion

Elgitarr, ihopplock, modell Stratocaster, ser nr LE 01256, vinröd, svajarm, lackskador, nagg, lucka saknas, fungerar ej, 1 VOX Stomplab, SL1G, slitage, ej funktionstestad, 2 kablar, slitet fläckigt fodral Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr, ihopplock, modell...

2024-05-07 11:02:00

Till auktion

Väska, Louis Vuitton Keepall 55, brun monogramcanvas med detaljer i läder, mått ca 55x31x26cm, snr: DR0127, avtagbar axelrem, lås, nyckel saknas, fläckar på handtag samt läderdetaljer, små fläckar invändigt troligen från bläckpenna, inga tillbehör Skickas med postpaket.

Väska, Louis Vuitton Keepa...

2024-05-07 12:40:30

Till auktion

Ett par örhängen med vita stenar, Ø20mm, bredd 3,6mm, vitguld 18K Vikt: 4,8 g

Ett par örhängen med vita...

2024-04-23 13:20:00

Till auktion

Herrur, Citizen Aqualand Diver's 200M, stål, quartz/digital, 46mm, refnr: C520-0010N03, boettnr: 252050168, länk med smärre repor, inga tillbehör

Herrur, Citizen Aqualand Di...

2024-04-23 13:20:30

Till auktion

Bajonett med kavel i trä, längd 44cm, tillverkad i Waffenfabrik Neuhausen på parerstången 220028, bruksslitage, repor, rost

Bajonett med kavel i trä, ...

2024-05-07 12:55:00

Till auktion

Objektiv, Nikon AF-S Nikkor 14-24mm 1:2.8G, med nano crystal-beläggning, snr: 217078, skyddslock, manual, fodral, kartong med stötmärken Skickas med postpaket.

Objektiv, Nikon AF-S Nikkor...

2024-05-07 12:55:30

Till auktion

Armbandsur, Cartier, Pasha de Cartier, stål, automatisk, 35mm, refnr: 2324, snr: CC704095, safirglas, datum, repor och nagg på ring, länk i stål med repor, längd på länk inklusive ur ca 16-17cm, inga extra länkbitar, inga tillbehör

Armbandsur, Cartier, Pasha ...

2024-05-07 12:52:30

Till auktion

Väska, Louis Vuitton, Montaigne MM Monogram Empreinte, svart läder med guldfärgade beslag, mått ca 31x21x15cm, modellnummer: M41048, snr: SP4174, avtagbar axelrem, lås och nycklar, kvitto Louis Vuitton Birger Jarlsgatan 2015, fläckar och slitage invändigt, smärre färgbortfall på beslag, kantveck

Väska, Louis Vuitton, Mont...

2024-05-07 12:38:00

Till auktion

Ett par örhängen med droppslipade rubiner och briljantslipade diamanter ca 20x0,01ct+8x0,02ct, längd 40mm, 18K. Bruttovikt 8,5g.

Ett par örhängen med drop...

2024-05-07 12:13:30

Till auktion

Analog förförstärkare med Nutube-teknik, Vox MV50, AC,13,5x10x7,5cm, ser 006077

Analog förförstärkare me...

2024-04-23 13:17:00

Till auktion

Herrur, Omega, Ø36mm, tuxedo dial, manuell, liten sekundvisare, plexiglas,  stål, 1950-tal, gravyr VH, repor, små bucklor, saknar sprintar och armband

Herrur, Omega, Ø36mm, tuxe...

2024-05-07 12:16:30

Till auktion

Handväska ATP Atelier, Montalcino Mini, made in Italy, svart läder, lätta märken, 14x12,5x6,5cm, axelrem 110cm, dustbag, nypris 3239kr, år 2023

Handväska ATP Atelier, Mon...

2024-05-07 12:24:30

Till auktion

Mikrofon, Aston Origin, nr ORA05008, tygetui, kablage, ej funktionstestad

Mikrofon, Aston Origin, nr ...

2024-04-23 13:12:00

Till auktion

Kontrollyta, Behringer X Touch One, Universal Control Surface, snr: S200701474CAP, bruksrepor, kabel, kartong Skickas med postpaket.

Kontrollyta, Behringer X To...

2024-04-23 13:17:30

Till auktion

Se kontorets övriga auktionsvaror