Classic-ring i vitt guld 18K med en briljant c:a 0,65ct (c:a W-vs, fin lyster!). Skenan är 3 mm bred, 1,7 mm hög och är i storlek 17. Fattningen är Ø 6,9 mm och sticker upp 5,6 mm från fingret. Den väger 5,3g. Stämplad CLASSIC, kattfot & 18K.
Auktnr | SE73.20220519.A10967 |
Utropspris | 9 500 kr |
Aktuellt bud | 9 600 kr |
Stänger | 2022-05-19 19:00:30 |
Provision | 1 440 kr |
Frakt | 129 kr |
18/5 10:07:23 | anna77 | 9600 kr |
13/5 10:10:41 | naxox | 9500 kr |