X-länksarmband i 18K guld. Det är 19 cm långt, 15,6 mm brett och väger 46,4g. Kistlås. Stämplat SSA, Stockholms stadsstämpel, U9 (1970), 18K & kattfot. Nött i länkarna vid låset på ena sidan- måste ses över.
Auktnr | SE73.20220519.A10988 |
Utropspris | 17 500 kr |
Aktuellt bud | 18 000 kr |
Stänger | 2022-05-19 19:11:00 |
Provision | 2 700 kr |
Frakt | 129 kr |
12/5 16:34:21 | yguld | 18000 kr |
12/5 16:07:01 | rafed | 17500 kr |