Gammal dansk i silver: åtta gafflar (190 mm), sex bordsskedar (175 mm), en dessertsked (155 mm) & åtta knivar med rostfria blad (204 mm). Samtliga från MEMA. Kattfot. Bruksskick- fläckar. Gafflarna & skedarna väger 854g tillsammans. Knivarna väger 561g brutto. Total bruttovikt 1415g.
Auktnr | SE73.20220519.A11019 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 4 300 kr |
Aktuellt bud | 4 300 kr |
Stänger | 2022-05-19 19:26:00 |
Provision | 645 kr |
Frakt | 129 kr |
19/5 18:50:55 | polina88 | 4300 kr |