Berlock i 18K guld med en turkos sten (kantnaggar). Den är 32,5 mm lång inkl. ögla och väger 5,6g BTO. Ostämplad.
Auktnr | SE73.20220526.A11026 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 350 kr |
Aktuellt bud | 550 kr |
Stänger | 2022-05-26 19:01:00 |
Provision | 83 kr |
Frakt | 129 kr |