Ihålig collier i gult & vitt guld 18K. Den är 46,5 cm lång, 8,5 mm bred och väger 31,4g. Karbinhake i förgyllt silver. Stämplad 750.
Auktnr | SE73.20220526.A11027 |
Utropspris | 11 000 kr |
Aktuellt bud | 12 500 kr |
Stänger | 2022-05-26 19:01:30 |
Provision | 1 875 kr |
Frakt | 129 kr |