Delvis förgyllt armband i silver. Det är 19,5 cm långt, 7,8 mm brett och väger 18,8g. Kistlås. Stämplat 835.
Auktnr | SE73.20220526.A11030 |
Varukategori | Silver / Armband |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 275 kr |
Stänger | 2022-05-26 19:03:00 |
Provision | 41 kr |
Frakt | 49 kr |