Lillemor i äkta silver (830/1000): sju kaffeskedar (115 mm). Norska stämplar & svenska importstämplar. De väger 65g tillsammans. Bruksskick- ojämnheter.
Auktnr | SE73.20220526.A11044 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 300 kr |
Aktuellt bud | 300 kr |
Stänger | 2022-05-26 19:10:00 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 49 kr |
26/5 18:57:47 | sangers7 | 300 kr |