Ring i 18K guld med fyra briljanter om totalt 0,14ct; fattade i vitt guld. Den är 4 - 6,9 mm bred, är i storlek 18 och väger 2,78g. Stämplad HSG, 18K & kattfot. Stenstorleken ingraverad.
Auktnr | SE73.20220624.R5533 |
Utropspris | 1 600 kr |
Stänger | 2022-06-24 19:04:00 |
Provision | 240 kr |
Frakt | 129 kr |
24/6 19:04 | ABV1866 | 1 600 kr |