Figuriner, Adam och Eva, Lisa Larson för Gustavsberg, ca 10cm, Eva med nagg på håret, ytslitage, fläckar, Adam med slitage på tårna Skickas med postpaket.
Auktnr | SE22.20220628.A20178 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 500 kr |
Stänger | 2022-06-28 21:12:30 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 299 kr |
18/6 15:04:16 | sarde | 500 kr |