Figuriner, Adam och Eva, Lisa Larson för Gustavsberg, ca 21m, Eva med nagg på fotplattan, Adam med nagg på blomman, ytslitage, fläckar, rödbrända Skickas med postpaket.
Auktnr | SE22.20220628.A20180 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 700 kr |
Stänger | 2022-06-28 21:13:30 |
Provision | 105 kr |
Frakt | 299 kr |
28/6 21:13 | ABV1866 | 700 kr |