Stelt, mönstrat armband i silver. Det är 17,5 mm brett mitt fram, har ett innermått på 16 cm + 2,5 cm öppning och väger 49,4g. Stämplad LH (Firma Lars Holmström), Arvikas stadsstämpel, kattfot, S & S8 (1944).
Auktnr | SE73.20220630.A11329 |
Varukategori | Silver / Armband |
Utropspris | 350 kr |
Aktuellt bud | 500 kr |
Stänger | 2022-06-30 19:01:30 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 129 kr |