| Ny sökning | Nästa
Alliansring i 18K guld med fem briljanter á 0,10ct (P). Den är 3,6 mm bred, är i storlek 15¼ och väger 3,4g. Från Schalins. Stämplad 18K & kattfot. Stenstorleken 0,50 & P ingraverat. Gravyr.
Auktnr | SE73.20220707.A11394 |
Utropspris | 2 500 kr |
Aktuellt bud | 2 500 kr |
Stänger | 2022-07-07 19:00:00 |
Provision | 375 kr |
Frakt | 129 kr |
4/7 18:52:26 | flopitza | 2500 kr |