Coolt herrur Olma Chronographe Incabloc i stål med läderband. Repigt plexiglas med smånötningar vid sjuans index & mellan elvan och tolvan. Boett Ø 38 mm med smårepor efter normalt bruk. Ref. 2250. 1970-tal? Bruttovikt 70g.
Auktnr | SE73.20220707.A11395 |
Utropspris | 2 000 kr |
Aktuellt bud | 2 200 kr |
Stänger | 2022-07-07 19:00:30 |
Provision | 330 kr |
Frakt | 129 kr |