Bismarkcollier i 18K guld. Den är 46 cm lång, 3,7 - 6,8 mm bred och väger 16,2g. Kistlås. Stämplad CGAB ( Clareus Guldsmeds AB), 18K, 750 & kattfot. Mörk i färgen- går inte att tvätta bort.
Auktnr | SE73.20220707.A11407 |
Utropspris | 6 000 kr |
Aktuellt bud | 6 400 kr |
Stänger | 2022-07-07 19:06:00 |
Provision | 960 kr |
Frakt | 129 kr |