Bismarkcollier i 18K guld. Den är 46 cm lång, 3,7 - 6,2 mm bred och väger 11,9g. Kistlås. Stämplad TBG (Bergmans Guldvaror i Arboga), 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20220707.A11408 |
Utropspris | 4 800 kr |
Aktuellt bud | 4 800 kr |
Stänger | 2022-07-07 19:06:30 |
Provision | 720 kr |
Frakt | 129 kr |
7/7 11:43:33 | magda6504 | 4800 kr |