Ring i 18K guld med en diamant c:a 0,005ct. Den är 2,1 - 3,6 mm bred, är i storlek 18¾ och väger 2,0g. Stämplad GFAB (Guldfynd), 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20220707.A11410 |
Utropspris | 900 kr |
Stänger | 2022-07-07 19:07:30 |
Provision | 135 kr |
Frakt | 129 kr |
7/7 19:07 | ABV1866 | 900 kr |