Pansarkedja med stav; i 18K guld. Den är 52 cm lång, 3,7 mm bred och väger 17,1g. Karbinhake med trött fjäder. Stämplad 18Kt & kattfot.
Auktnr | SE73.20220811.A11452 |
Utropspris | 6 200 kr |
Aktuellt bud | 6 600 kr |
Stänger | 2022-08-11 19:05:30 |
Provision | 990 kr |
Frakt | 129 kr |