Ring i 18K guld med en briljant 0,19ct; fattad i vitt guld. Den är 1,3 - 4,2 mm bred, är i storlek 17 och väger 1,7g. Stämplad GFAB (Guldfynd), 18K & kattfot. Stenstorleken 0,19 ingraverad.
Auktnr | SE73.20220811.A11453 |
Utropspris | 1 600 kr |
Aktuellt bud | 1 600 kr |
Stänger | 2022-08-11 19:06:00 |
Provision | 240 kr |
Frakt | 129 kr |
10/8 21:04:18 | alola66 | 1600 kr |