Ring, 18K guld, orange och vita stenar, stämplar saknas, Ø19½ mm, bredd 4-13 mm, orange sten med slitage Vikt: 7,5 g
Auktnr | SE74.20220816.A18360 |
Utropspris | 2 900 kr |
Stänger | 2022-08-16 19:07:30 |
Provision | 435 kr |
Frakt | 129 kr |
16/8 19:07 | ABV1866 | 2 900 kr |