Volvo Collection modellbilar, modell TP21 och PV51 Cabriolet. på plastpodium. Oöppnade originalförpackningar

175 kr

(paullla)

Auktnr SE11.20220823.A25095
Varukategori Övrigt
Kontor Malmö Centralen
Utropspris 100 kr
Aktuellt bud 175 kr
Stänger 2022-08-23 14:03:00
Provision 26 kr
Frakt 49 kr

Väska, Christian Dior, 31,5x24x12cm, Lady Dior, nr MA0909, svart läder med rött innerfoder, fläck i botten, slitage finns handtag och kanter, med kvitto från Bukowskis, samt garantikort nr 44012020784773 Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Väska, Christian Dior, 31,...

Väska Chanel Executive Tot...

Herrur Tag Heuer Connected, Smartwatch, titan, laddningsbar, Serie-nr: AN1380HR72501HH, Modell: SBF8A8001-0, Garantinummer: 7MXG-SNCV-MHPY, Ø46mm, safirglas, gummiarmband, viklås i titan, ny laddsladd, laddplatta, något repig vid boett samt viklås, en knapp saknas till öppning av viklås, putsduk, manual, box, ytterkartong

Handväska Adax, 20x14x4,5cm, svart läder, serienummer 265104, dustbag

Handväska Adax, 20x14x4,5c...

1 Karmera Hasselblad 5000C/M, med objektiv Carl Zeiss, f=150mm, Sonnar 1:4, serienummer 6283314  Skickas med postpaket.

Herrur, Seiko, Sapphire, quartz, safirglas, 38mm, dag, datum, serienummer 171934, viklås, länk 19cm, bruttovikt 90,4g

Väska, Louis Vuitton, monogram canvas, Icare Laptop Bag nr: #AS0150, 39x28x14cm, axelrem, hänglås med nycklar till, dustbag Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Väska, Louis Vuitton, mono...

Väska, Louis Vuitton, Pochette Doc, 38x28x3cm, momogram canvas, nr #TH2007, dragkejda, med kvitto och dustbag

Väska, Louis Vuitton, Poch...

Skor, Christian Louboutin, coccinella 100 spec stripes/pvc med flerfärgade kulor, stl: 38, smärre brukssick med avskavt på undersida, dustbag, Originalkartong  Vikt: 0 g

Armband delbar, med kattdjur och görna stenar, Ø60x50mm, öppning 7,5cm, 14K  Vikt: 12,5 g

Hänge med stenar och diamanter 7x2,8cm, ögla med diamanter 29xca0,01ct, 1xca0,35ct, 12xca0,02ct, ovanför mörka stenen 28xca0,01-0,02ct, nedanför stenen 24xca0,04-0,05ct, några stenar ej diamanter, 2-4st,  18K, bruttovik t31,2g Vikt: 31,2 g

Hänge med stenar och diama...

Damur, Zitura, quartz, stål, 25x17mm, med guldtacka som urtavla, safirglas, boettnummer 57892, länk 18-19cm, bruttovikt 49,5g

Damur, Zitura, quartz, stå...

Elgitarr, Ibanez RG550, serienummer F0321270, Japan, hals valnöt, stötskador och färgbortfall finns, hardcase, 2st volymknappar Skickas med Bussgods eller PostNord

1 Herrur, Tag Heuer Aquaracer, Ø41mm, quartz, stål, länk 17cm, kronograf, safirglas, datum, referensnummer BA0804, serienummer REM9064, cert 2010, box, ytterkartong, manual, 3 extra länkbitar, batteribyte med kvitto 2023, bruttovikt 144,6g

1 Kamerahus Sony A7R III, 1 Objektiv Sony Sonnar T* FE 35mm f/2,8 ZA, smärre bruksskick, lättare funktionstest genomfört, originalkartong, laddare samt extra rem och objektivskydd,  Skickas med postpaket.

Amrband med färgade stenar, 17,5cm, bredd 4mm, 18K Vikt: 19,9 g

Amrband med färgade stenar...

Ring med en diamant 1xca0,03ct, stl  bredd 2-28mm, Ø18¼, 18K Vikt: 22,2 g

Servering/Såsslev, Georg Jensen, 20cm, Ornamental  Ladle 141 Vikt: 74,7 g

Servering/Såsslev, Georg J...

Urna med lock, 23cm, öppning 7cm, Japan, Satsuma-stil, 1900-tal, märkt i botten Vikt: 0 g Skickas med paket.

Urna med lock, 23cm, öppni...

Kedja vitguld venezia, 44,5cm, bredd 1mm, hänge kors med diamanter 11x8mm, GHA, 18K Vikt: 5,7 g

Se kontorets övriga auktionsvaror