X-länksarmband i 18K guld. Det är 18 cm långt, 17,3 mm brett och väger 20,5g. Kistlås. Stämplat TC (Clareus Guldsmeds AB), Stockholms stadsstämpel, 18K & kattfot. Små ojämnheter.
Auktnr | SE73.20220818.A11517 |
Utropspris | 7 600 kr |
Aktuellt bud | 9 600 kr |
Stänger | 2022-08-18 19:03:30 |
Provision | 1 440 kr |
Frakt | 129 kr |