Armband med blå stenar, 19cm, bredd 6,5cm, smärre nagg och slitage på stenar, silver 830/1000. Vikt: 9,3 g
Auktnr | SE4.20220824.A77975 |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 375 kr |
Stänger | 2022-08-24 11:42:00 |
Provision | 56 kr |
Frakt | 129 kr |