Carmoséring diamanter 0,54ctv enligt gravyr, ljuslila safir 2,66ct enligt gravyr, nagg på safir, stl 17¾, vitguld, stämplad HS (Hans Strömdahl AB) , N10 (1987), 18K Vikt: 5,4 g
Auktnr | SE6.20220926.A19813 |
Kontor | Västerås |
Utropspris | 4 400 kr |
Aktuellt bud | 10 500 kr |
Stänger | 2022-09-26 11:32:50 |
Provision | 1 575 kr |
Frakt | 129 kr |