Skål i silver, signerad Eric Rådström Ø ca20cm, höjd ca 10cm. stämplad CGR ,år 1949, vikt 357g.
Auktnr | SE75.20220926.R1241 |
Kontor | Östersund |
Utropspris | 1 600 kr |
Aktuellt bud | 1 600 kr |
Stänger | 2022-09-26 19:10:30 |
Provision | 240 kr |
Frakt | 129 kr |
25/9 21:02:17 | orjalar | 1600 kr |