Bismarkring i 18K guld. Den är 1,6 - 4,9 mm bred, är i storlek 16¾ och väger 1,1g. Stämplad ESM (Svedboms), kattfot & 18K.
Auktnr | SE73.20220929.A12251 |
Utropspris | 500 kr |
Stänger | 2022-09-29 19:06:00 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 129 kr |
29/9 19:06 | ABV1866 | 500 kr |