Bismarkcollier i 18K guld. Den är 44,5 cm lång, 3 - 5,5 mm bred och väger 10,4g. Springring. Oläsliga, svenska stämplar & kattfot.
Auktnr | SE73.20220929.A12253 |
Utropspris | 3 800 kr |
Aktuellt bud | 3 800 kr |
Stänger | 2022-09-29 19:07:00 |
Provision | 570 kr |
Frakt | 129 kr |
22/9 16:07:24 | yguld | 3800 kr |