Vridring/bezel med diamanter 44x0,01ct, innermått Ø31 mm, slitage, ostämplad, vitguld, 14K Vikt: 4,6 g
Auktnr | SE61.20221007.A17695 |
Varukategori | Guld / Övrigt |
Kontor | Eskilstuna |
Utropspris | 2 500 kr |
Stänger | 2022-10-07 11:06:00 |
Provision | 375 kr |
Frakt | 129 kr |
7/10 11:06 | ABV1866 | 2 500 kr |