Ihåligt armband i 18K guld. Det är 17,5 cm långt, 5,5 mm brett och väger 4,9g. Springring. Kattfot & 750. Bucklor.
Auktnr | SE73.20221006.A12326 |
Utropspris | 1 800 kr |
Aktuellt bud | 2 000 kr |
Stänger | 2022-10-06 19:02:30 |
Provision | 300 kr |
Frakt | 129 kr |