Brosch i 18K guld. Den är 39,7 mm lång och väger 2,8g. Oläsliga, svenska stämplar. Bucklor.
Auktnr | SE73.20221006.A12343 |
Varukategori | Guld / Broscher |
Utropspris | 1 000 kr |
Aktuellt bud | 1 000 kr |
Stänger | 2022-10-06 19:11:00 |
Provision | 150 kr |
Frakt | 129 kr |
29/9 16:24:42 | yguld | 1000 kr |