Berlock i 18K guld med en ametist. Den är 26,9 mm lång inkl. ögla och väger 1,1g. Stämplad BEH, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20221006.A12393 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 400 kr |
Aktuellt bud | 425 kr |
Stänger | 2022-10-06 19:34:30 |
Provision | 64 kr |
Frakt | 129 kr |
6/10 13:14:42 | poppe | 425 kr |
30/9 07:19:42 | atenat | 400 kr |