Tavla , Olja på pannå, Eduard Boehm, Österike, 1830-1890, signerad 80x64cm mindre skador Vikt: 0 g
Auktnr | SE23.20221211.R642 |
Kontor | Linköping |
Utropspris | 6 000 kr |
Stänger | 2022-12-11 19:03:00 |
Provision | 900 kr |
Frakt | 129 kr |
11/12 19:03 | ABV1866 | 6 000 kr |