11 matgafflar 21,5cm, slitage, stämplade: tre torn, Danmark, silver. Vikt: 744 g
Auktnr | SE4.20221214.A80069 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 3 800 kr |
Stänger | 2022-12-14 11:06:30 |
Provision | 570 kr |
Frakt | 129 kr |
14/12 11:06 | ABV1866 | 3 800 kr |