Silverskål, ciselerad dekor med havstema, Ø90mm, höjd:65mm, T. Eldh, Göteborg 1950, signerad, förgylld insida, gravyr, 830/1000. Vikt: 89 g
Auktnr | SE2.20230126.A70434 |
Kontor | City |
Utropspris | 550 kr |
Aktuellt bud | 650 kr |
Stänger | 2023-01-26 11:02:28 |
Provision | 98 kr |
Frakt | 129 kr |