Ring med smaragd, stl 17, bredd ca 2-7mm, defekt sten, nagg, löst infattad, ostämplad. 14K Vikt: 2,4 g
Auktnr | SE16.20230131.A83383 |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 800 kr |
Stänger | 2023-01-31 11:07:30 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 129 kr |
30/1 15:28:14 | azharsharrad | 800 kr |