Danskt armband i silver med stiliserade löv. 1960-tal. Kistlås & säkerhetskedja. Stämplat STERLING A&K (Aarre & Krogh) DENMARK. Det är 18 cm långt, 12 mm brett och väger 17,44g.
Auktnr | SE73.20180201.A54 |
Varukategori | Silver / Armband |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 375 kr |
Stänger | 2018-02-01 19:07:03 |