Härlig vintagecollier i silver av Theresia Hvorslev. Den är c:a 38 cm lång och berlocken är Ø 57 mm. Ledad halsring med kroklås. Stämplad 925, SWEDEN, Theresia, MEMA, kattfot, S och X9 (1972). Den väger 78,98g. Fint skick!

Såld
2 600 kr

(elbr002)

Auktnr SE73.20180531.A415
Varukategori Silver / Kedjor & collier
Utropspris 1 500 kr
Aktuellt bud 2 600 kr
Stänger 2018-05-31 19:01:21