Skruvörhängen i silver av Theresia Hvorslev. Stämplade 925S, SWEDEN, Theresia, MEMA, kattfot, S och D10 (1978). Själva krokarna är från 1962 och har öppen ögla, så de kan förslagsvis bytas ut mot stiftörhängen med ögla. De väger 4,29g

Såld
475 kr

(lmj87)

Auktnr SE73.20180531.A416
Varukategori Silver / Örhängen
Utropspris 50 kr
Aktuellt bud 475 kr
Stänger 2018-05-31 19:01:30