Skruvörhängen i silver av Theresia Hvorslev. Stämplade 925S, SWEDEN, Theresia, MEMA, kattfot, S och D10 (1978). Själva krokarna är från 1962 och har öppen ögla, så de kan förslagsvis bytas ut mot stiftörhängen med ögla. De väger 4,29g
Auktnr | SE73.20180531.A416 |
Varukategori | Silver / Örhängen |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 475 kr |
Stänger | 2018-05-31 19:01:30 |