Grov fiskbenscollier i silver. Kistlås. Den är c.a 40 cm lång, 20 mm bred och väger 116,37g. Stämplad STERLING, BRS (Sahlgrens Guldsmide i Västerhaninge), Stockholm, kattfot, S & Z9 (1974). En säkerhetsåtta behöver justeras.
Auktnr | SE73.20180531.A417 |
Utropspris | 600 kr |
Aktuellt bud | 900 kr |
Stänger | 2018-05-31 19:02:00 |