Grov fiskbenscollier i silver. Kistlås. Den är c.a 40 cm lång, 20 mm bred och väger 116,37g. Stämplad STERLING, BRS (Sahlgrens Guldsmide i Västerhaninge), Stockholm, kattfot, S & Z9 (1974). En säkerhetsåtta behöver justeras.

Såld
900 kr

(hildegard)

Auktnr SE73.20180531.A417
Varukategori Guld / Kedjor & collier
Utropspris 600 kr
Aktuellt bud 900 kr
Stänger 2018-05-31 19:02:00