Armband i silver med blommor. Kroklås. Stämplat ASA (Asa-silver H Olsson), Falköping, Z8 (1950), kattfot & S. Det är 18,5 cm långt, 10 mm brett och väger 8,86g.
Auktnr | SE73.20180531.A418 |
Varukategori | Silver / Armband |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 275 kr |
Stänger | 2018-05-31 19:02:30 |