Armband i silver med blommor. Kroklås. Stämplat ASA (Asa-silver H Olsson), Falköping, Z8 (1950), kattfot & S. Det är 18,5 cm långt, 10 mm brett och väger 8,86g.

Såld
275 kr

(lmj87)

Auktnr SE73.20180531.A418
Varukategori Silver / Armband
Utropspris 100 kr
Aktuellt bud 275 kr
Stänger 2018-05-31 19:02:30