Gullig brevkniv i silver. Modell Margareta från Svenska Floran. Stämplad GEWE, Malmö, kattfot, S, 830 & D10 (1978). Den är 135 mm lång och väger 11,38g

Såld
275 kr

(lmj87)

Auktnr SE73.20180531.A422
Varukategori Silver / Bestick
Utropspris 100 kr
Aktuellt bud 275 kr
Stänger 2018-05-31 19:04:30