Gullig brevkniv i silver. Modell Margareta från Svenska Floran. Stämplad GEWE, Malmö, kattfot, S, 830 & D10 (1978). Den är 135 mm lång och väger 11,38g
Auktnr | SE73.20180531.A422 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 275 kr |
Stänger | 2018-05-31 19:04:30 |