Rosenholm i silver: sockertång. Den är 110 mm lång och väger 19,04g. Stämplad GAB, Stockholm, kattfot, S & Q9 (1966)

Såld
375 kr

(struts)

Auktnr SE73.20180531.A423
Varukategori Silver / Övrigt
Utropspris 100 kr
Aktuellt bud 375 kr
Stänger 2018-05-31 19:05:00