Rosenholm i silver: sockertång. Den är 110 mm lång och väger 19,04g. Stämplad GAB, Stockholm, kattfot, S & Q9 (1966)
Auktnr | SE73.20180531.A423 |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 375 kr |
Stänger | 2018-05-31 19:05:00 |