Stigbert: berlock i silver från 1961. Stämplad RUNE (Runes Konsthantverk), K (Kalmar), kattfot, S, L9 och Stigbert. Den är 37 mm lång inkl. ögla och väger 5,66g.

Såld
50 kr

(lmj87)

2018-06-21 19:04:30

Auktnr SE73.20180621.A502
Varukategori Silver / Hängen & berlocker
Utropspris 50 kr
Aktuellt bud 50 kr
Stänger 2018-06-21 19:04:30

15/6 13:31:04 lmj87 50 kr