Bismarkarmband i 18K guld. Kistlås. Det är 17,5 cm långt, 6,5 mm brett och väger 11,12g. Stämplat HGA, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20181018.A1223 |
Utropspris | 2 550 kr |
Aktuellt bud | 2 550 kr |
Stänger | 2018-10-18 19:20:30 |
16/10 10:40:11 | bdeir73 | 2550 kr |