Bismarkarmband i 18K guld. Kistlås. Det är 17,5 cm långt, 6,5 mm brett och väger 11,12g. Stämplat HGA, 18K & kattfot.

Såld
2 550 kr

(bdeir73)

2018-10-18 19:20:30

Auktnr SE73.20181018.A1223
Varukategori Guld / Armband
Utropspris 2 550 kr
Aktuellt bud 2 550 kr
Stänger 2018-10-18 19:20:30

16/10 10:40:11 bdeir73 2550 kr